Can't believe it.

21:49:00

UPOZORNĚNÍ: Vykecávácí článek
Can't believe it, yep.
Nemůžu tomu uvěřit,
naposledy, co jsem byla schopná sesmolit nějaký ten článek bylo skoro před měsícem. Vau, já teda jedu, můj plán přidávat články alespoň každý den úspěšně nevyšel. Jak jinak.
V mém životě nastalo dost důležitých změn, první z nich bylo samozřejmě přestěhování od rodičů, přestěhovala jsem se sice už před několika měsíci, ale oficiálně (čti úředně) jsem to vyřídila teprve před týdnem, lítačka po úřadech fakt super, strávila jsem tam celý den, jen abych si změnila trvalé bydliště. Člověk si musí změnit hned řidičák, občanku, techničák a samý blbosti kolem a to ještě nemám polovinu z toho změněnou protože prostě nemám čas.
Další dost důležitou změnou v mém životě byl nástup na vysokou školu. Člověk si řekne, "jj tak jdu na vejšku, tak co?", ale z ničeho nic jsem zjistila jak je tam všechno strašně jiné. Nebo alespoň já tomu nevěřila, hihi. Moc jsem toho o vysoké škole nevěděla, takže jsem byla dost překvapená, prostě naprosto se vším. Doteď ještě ani nevím jak mám oslovovat učitele. Jsou to samý mudr pudr či co. Jsem ráda, že mám každé pondělí volné, takže triko "I hate mondays" bych měla vyhodit a pořídit si nějaké, kde bude napsáno "I hate tuesdays" :D ale ne úterky ještě jdou nesnáším středy, to se dostanu domu až v půl osmé. Vždycky jsem nesnášela dojíždění do školy, jsem na vysoké škole a stejně dojíždím, sice bydlím s přítelem a je to úžasný, ale byla bych radši kdybych nemusela dojíždět. Přijít první den do úplně cizího města, kde jste byli jenom jednou a to kvůli zápisu do školy je moc fajn, nooo. Naštěstí se tam už teď docela orientuji, ale je to hnusné město, ble Ústí.
Jako poslední změnu bych asi uvedla to, že se ze mě stal pracující člověk, ano, to už jsem byla během prázdnin, ale teď je to takové jiné. Sice jsem nezměnila povolání, ani nejsem v jiné práci, ale je to prostě jiné, nemůžu si pomoci. Chodím do školy a chodím do práce. Prostě vau, to znamená, že nemám absolutně čas! :D Ale šéf mi nechal volný víkendy, takže chodím do práce ty moje volný pondělky, ale furt bych koupila triko "I hate tuesdays" protože mě práce baví a nevadí mi tam chodit! :D
No, to je z mého vykecávacího článku asi vše:) Takže blahopřeji, pokud jste dočetli až do konce, nebudu slibovat, ale slibuji, že se blogu začnu věnovat víc.
Vaše Lady C.

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Pěkný článek! Budu držet palce, ať vše vyjde tak, jak má! :)
  The Colorful Blog

  OdpovědětVymazat
 2. supeer! taktiež mám ten problém s písaním článkov - odteraz budem písať články aspoň raz za týždeň!! a celé leto nebol príspevok:D:D

  OdpovědětVymazat
 3. Hezký článek :) přeji ti aby se ti ve škole dařilo :)

  Nikys beauty blog

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář:)

//]]>